м Київ, вул.Володимирська, 11

+38 (096) 17 17 117

Пн - Сб 9:00 - 20:00

Нд вихідний

м. Біла Церква, вул. Польова, 50

+38 (097) 39 85 786

Пн - Сб 9:00 - 20:00

Нд вихідний

Наші роботи
ЗАПИСАТИСЯ

м Київ, вул.Володимирська, 11

+38 (096) 17 17 117

Пн - Сб 9:00 - 20:00

Нд вихідний

м. Біла Церква, вул. Польова, 50

+38 (097) 39 85 786

Пн - Сб 9:00 - 20:00

Нд вихідний

Керамічні вініри

Можливість посміхатися відкрито і впевнено дарує 50% успіху в складі позитивного враження. Одним з кращих рішень радикальної зміни зовнішнього вигляду посмішки є керамічні вініри. Ці накладки з напівпрозорого матеріалу імітують структуру зубів, і по твердості схожі на природну емаль. В результаті проведення даної процедури ваші зуби стануть ідеально рівними, світлими і красивими, а відрізнити їх від натуральних непрофесійним поглядом буде неможливо. Дана методика реставрації відбувається всього в три етапи, після чого ви отримаєте п’ятирічну гарантію на вініри.

и
м
л
Ми подаруємо здорову усмішку!

Створення красивої посмішки

Запис на прийом

Прекрасна посмішка - це реально!

Природа не всіх обдарувала приголомшливою посмішкою, але можливості сучасної стоматології дозволяють вирішити цю проблему. Грамотно виконане відновлення за допомогою керамічних вінірів в Києві зробить вашу посмішку бездоганною. Вініри являють собою керамічні мікропротези, які встановлюють на фронтальну область зубного ряду, формують необхідний відтінок і форму. Керамічні та композитні вініри в Києві – в чому відмінності:

  • Повна сумісність з людським організмом.
  • Характеристики матеріалу близькі до особливостей натурального дентину і емалі.
  • Вініри міцні і не вразливі до різних зовнішніх впливів, їх поверхня не забарвлюється речовинами, які присутні в їжі, напоях, тютюні та ін.
  • Накладки сяють природним блиском, забезпечуючи дзеркальність покриття.
  • Навіть з плином часу вініри не змінюють свій первісний відтінок.
  • Експлуатаційний період безпосередньо залежить від індивідуальних особливостей. В цілому, це від десяти до двадцяти років.

Установка вінірів в Києві, ціна яких досить демократична, не тривала за часом і абсолютно безболісна. Для здобуття необхідного результату потрібно всього три відвідування стоматолога.

н
п
а
т
Перетин технологій і досвіду, результат багаторічної роботи

3D діагностика

Діагностика – один з найважливіших етапів надання стоматологічних послуг. На сьогоднішній день більш ефективної методики, ніж 3D моделювання в естетичній стоматології не існує. Висока точність сканування з мінімальною похибкою дозволяє візуалізувати найпотаємніші зони і розробити правильний план дій. Досвідчений фахівець за вашим бажанням створить необхідну форму і відтінок майбутніх накладок. Інтеграція з різними платформами дозволяє надсилати скани на смартфон пацієнтам. Але передові технології не можуть замінити людський професіоналізм, навички і знання. У нашій клініці працюють найкращі лікарі-стоматологи, які здатні вирішити будь-яку проблему пацієнта.

r
v
Богдан
Встановлення вінірів
Анна
Встановлення вінірів
Юлія
Встановлення вінірів
diamond