ЗАПИСАТИСЯ
+38 (096) 17 17 117

м Київ, вул.Володимирська, 11

Керамічні вініри

Можливість посміхатися відкрито і впевнено дарує 50% успіху в складі позитивного враження. Одним з кращих рішень радикальної зміни зовнішнього вигляду посмішки є керамічні вініри. Ці накладки з напівпрозорого матеріалу імітують структуру зубів, і по твердості схожі на природну емаль. В результаті проведення даної процедури ваші зуби стануть ідеально рівними, світлими і красивими, а відрізнити їх від натуральних непрофесійним поглядом буде неможливо. Дана методика реставрації відбувається всього в три етапи, після чого ви отримаєте п’ятирічну гарантію на вініри.

и
м
л
Ми подаруємо здорову усмішку!

Створення красивої посмішки

Запис на прийом

Прекрасна посмішка - це реально!

Природа не всіх обдарувала приголомшливою посмішкою, але можливості сучасної стоматології дозволяють вирішити цю проблему. Грамотно виконане відновлення за допомогою керамічних вінірів в Києві зробить вашу посмішку бездоганною. Вініри являють собою керамічні мікропротези, які встановлюють на фронтальну область зубного ряду, формують необхідний відтінок і форму. Керамічні та композитні вініри в Києві – в чому відмінності:

  • Повна сумісність з людським організмом.
  • Характеристики матеріалу близькі до особливостей натурального дентину і емалі.
  • Вініри міцні і не вразливі до різних зовнішніх впливів, їх поверхня не забарвлюється речовинами, які присутні в їжі, напоях, тютюні та ін.
  • Накладки сяють природним блиском, забезпечуючи дзеркальність покриття.
  • Навіть з плином часу вініри не змінюють свій первісний відтінок.
  • Експлуатаційний період безпосередньо залежить від індивідуальних особливостей. В цілому, це від десяти до двадцяти років.

Установка вінірів в Києві, ціна яких досить демократична, не тривала за часом і абсолютно безболісна. Для здобуття необхідного результату потрібно всього три відвідування стоматолога.

н
п
а
т

Як проходить лікування

Ви можете довірити нам здоров'я своїх зубів
01

Цифровий дизайн посмішки

Вже на консультації ви побачите кінцевий результат. За допомогою інноваційної технології Digital Smile Design ми наочно покажемо вам, як буде виглядати ваша усмішка після того, як доктор встановити вініри.

Установка вінірів

В процесі установки з фронтальної частини зубів знімається мінімум емалі і наноситься склокерамічний матеріал. Вініри засвічуються спеціальною лампою, що робить їх такими ж міцними, як ваші зуби. Після маніпуляції ви звільнитеся від скутості в прояві емоцій і зможете посміхатися широкою посмішкою.

Вартість вінірів в Києві

Ціна керамічних накладок не може бути низькою, але з огляду на той факт, що вініри розраховані на термін від 10-20 років, вартість послуги себе цілком виправдовує. Якщо говорити про більш бюджетному варіанті, то ціна на композитні вироби в місті Київ буде трохи дешевше, але якість матеріалу програє кераміці за всіма характеристиками.

Перетин технологій і досвіду, результат багаторічної роботи

3D діагностика

Діагностика – один з найважливіших етапів надання стоматологічних послуг. На сьогоднішній день більш ефективної методики, ніж 3D моделювання в естетичній стоматології не існує. Висока точність сканування з мінімальною похибкою дозволяє візуалізувати найпотаємніші зони і розробити правильний план дій. Досвідчений фахівець за вашим бажанням створить необхідну форму і відтінок майбутніх накладок. Інтеграція з різними платформами дозволяє надсилати скани на смартфон пацієнтам. Але передові технології не можуть замінити людський професіоналізм, навички і знання. У нашій клініці працюють найкращі лікарі-стоматологи, які здатні вирішити будь-яку проблему пацієнта.

r
v
Богдан
Установка виниров

Вдячний за швидкий і професійний підхід. Лікар Ярослав Гайдай створив мою нову посмішку.

Анна
Встановлення вінірів
Юлія
Встановлення вінірів