ЗАПИСАТИСЯ
+38 (096) 17 17 117

м Київ, вул.Володимирська, 11

у

Чистка зубів

Хочеш мати гарні, рівні й білі зуби? Професійне чищення зубів дозволяє уникнути в тканинах пародонта запальних процесів. Зубні камені знімають за допомогою ультразвукового скейлера, наступний етап – кожен зуб очищається ручним інструментом. Стоматологія BILOBROV CLINIC – це не просто набір послуг, що надаються для пацієнтів різних вікових.

ми допоможемо вам посміхатися вільно!

Xірургія

В Bilobrov Dental Clinic практикують всі сучасні методи лікування, пов’язані з хірургічною стоматологією. Висококваліфіковані лікарі виберуть найбільш дієві і повністю нешкідливі способи анестезії. Застосування передових технологій і якісного сучасного обладнання забезпечує максимальний комфорт з мінімальною реабілітацією.

професіоналізм гідний вашої довіри!

Лікування каналів

В стоматологічній клініці Bilobrov Dental Clinic лікування каналів виконують кфаліфіцірованние лікарі-стоматологи. Лікарі суворо дотримуються всіх правил терапії, що забезпечує найкращі результати навіть в самих запущених випадках. Якщо Вам потрібні послуги стоматолога в м.Києві – наша стоматотологіческая практика Bilobrov Implant Clinic з радістю допоможе Вам у вирішенні проблем з зубами. Ми пропонуємо нашим клієнтам максимально комфортний сервіс та гнучку цінову політику на будь-які процедури.

c
л
у
г
и