м Київ, вул.Володимирська, 11

+38 (096) 17 17 117

Пн - Сб 9:00 - 20:00

Нд вихідний

м. Біла Церква, вул. Польова, 50

+38 (097) 39 85 786

Пн - Сб 9:00 - 20:00

Нд вихідний

Наші роботи
ЗАПИСАТИСЯ

м Київ, вул.Володимирська, 11

+38 (096) 17 17 117

Пн - Сб 9:00 - 20:00

Нд вихідний

м. Біла Церква, вул. Польова, 50

+38 (097) 39 85 786

Пн - Сб 9:00 - 20:00

Нд вихідний

Зубні імплантати

Зубний імплантат являє собою міцну основу, яка імплантується в щелепу в якості заміни кореня. Імпланти є основною опорою при відновленні функціональності зуба, включаючи кореневу частину, при цьому не задіюються сусідні зуби. Запишіться на консультацію та отримайте професійну оцінку.

и
м
л
Ми подаруємо здорову посмішку!
Запис на прийом

Впевненіше посміхайся з нами

Імплантати – це повністю сумісні з людським організмом протези, на які встановлюють зубні коронки, а також інші конструкції. Імплантат виготовляється з сучасного, надійного матеріалу який сумісний з організмом людини – титана, і мають конфігурацію гвинта. Ціни на імплантацію на порядок вище, ніж на протезування. Це пояснюється не тільки цінами на матеріал для такої процедури, але і більш довгостроковим використанням. Що не можна сказати про стандартне протезування, яке вимагає допилювання або перероблення з плином часу.

Правильно доглядаючи за імплантами, Ви забудете про походи до стоматологів. Установка одного імплантату вигідніша, ніж установка традиційного «моста». Успішна імплантація характеризується окремими факторами, встановленими міжнародними нормативами:

  • Надійність і стабільність протезів, підтверджена клінічними дослідженнями.
  • Відсутність ознак роздратування і запалення в зоні проведення маніпуляції.
  • На другому році після установки спостерігається втрата кісткової тканини 0.2 мм.
  • Відсутність будь-яких скарг і дискомфорту. Правильна і якісна імплантація не викликає почуття наявності чужорідного предмету в роті.
н
п
а
т

Як проходить лікування

Ви можете довірити нам здоров'я своїх зубів
01

Віртуальна операція

Клініка Bilobrov Dental Clinic використовує імплантацію за допомогою 3D навігаційних шаблонів. Така віртуальна операції дозволяє уникнути мінімальних похибок і неточностей при установці імплантату в потрібному місці. Імплантація яка проведена точніше, гарантує правильне загоєння кістки, довгостроковий результат і естетично приємний вигляд імплантату.

Друк на 3D принтері

Інноваційні технології тривимірного сканування дозволяють відтворювати ідентичні копії елементів ротової порожнини пацієнтів. Друк на 3d принтері забезпечує точність виготовлення протезів та інших конструкцій, згідно з усіма індивідуальними характеристиками пацієнта.

Установка імплантат

Встановлення імплантату - нетривала і не інвазивна процедура, в ході якої висікаються тканини ясен і створюється спеціальне ложе. Маніпуляція не займає за часом більше години і здійснюється під місцевим знеболенням. Після установки починається стадія приживлення, яка може тривати від 2 до 6 місяців, в залежності від індивідуальних особливостей організму.

Наші щасливі клієнти

Мистецтво догляду та краси.
Богдан
Встановлення вінірів
Анна
Встановлення вінірів
Юлія
Встановлення вінірів
diamond

Для запису на прийом

Ви телефонуєте, за номером телефону і ми відповімо на всі ваші питання,та проконсультуємо.